Converter HDMI / SDI -> NDI

Zahájení výroby a distribuce můžete podpořit na crowdfunding portálu startovac.cz – KLIKNI PRO PODROBNÉ INFORMACE NA STARTOVAČI.

Jak to začalo

Distribuce videa po 1GB LAN je již díky protokolu NDI společnosti NewTek realitou. Pro použití stávajících kamer bohužel zatím neexistuje cenově dostupný a mobilní převodník stávajících signálů HDMI, nebo SDI na protokol NDI. Díky dlouholetým zkušenostem s distribucí videa jsme takovýto převodník vyvinuli.

Jak to funguje ?Co je náš cíl?

Náš cíl není malý. Jsme první na světě, kteří takovýto převodník nejen vyrobili a také úspěšně otestovali v provozu. Chceme nabídnout všem producentům videa využití stávajících videokamer k otevření možnosti distribuce videosignálu po stávajících sítích LAN a WiFi s připojení těchto zařízení do střižny v reálném čase, a to při minimální investici.

Kdo jsme?

Jsme společnost, která se zabývá realizací přímých přenosů na internet a vývojem nízkonákladových HW a SW řešení pro distribuci, zpracování, střih, záznam a live-stream videa. Jako jediní v České republice máme reálně fungující systém pro vysílání videa systémem PPV (placený přístup za shlédnutí – „videovstupenka“) s kompletní platební bránou v češtině a možnostmi nejobvyklejších plateb v České republice (on-line bankovnictví, platba platební kartou, platba přes terminál Sazka). Naše služby využívají kluby WSM ligy ledního hokeje, Český rugbyová unie a mnoho dalších sportovních klubů.

Proč to děláme?

Chceme být PRVNÍ. A mít možnost náš produkt nabídnout co nejrychleji všem uživatelům, kteří na něj už netrpělivě více než rok čekají.

Objednávka

Prosíme vyplňte Vaše kontaktní údaje.


Jaký převodník chcete?

Vyberte si prosím o jaký typ převodníku máte zájem.