Converter HDMI / SDI -> NDI

Jak to začalo

Distribuce videa po 1GB LAN je již díky protokolu NDI společnosti NewTek realitou. Pro použití stávajících kamer bohužel zatím neexistuje cenově dostupný a mobilní převodník stávajících signálů HDMI, nebo SDI na protokol NDI. Díky dlouholetým zkušenostem s distribucí videa jsme takovýto převodník vyvinuli.

Podrobné informace a jednotlivé modely převodníků najdete na stránce ndiaio.cz.

Poptávka / Request

Prosíme vyplňte Vaše kontaktní údaje. / Please fill in your contact details.


Jaký převodník chcete? / What converter do you want?

Vyberte si prosím o jaký typ převodníku máte zájem. / Please select which type of converter you are interested in.


Jak to funguje ?Co je náš cíl?

Náš cíl není malý. Jsme první na světě, kteří takovýto převodník nejen vyrobili a také úspěšně otestovali v provozu. Chceme nabídnout všem producentům videa využití stávajících videokamer k otevření možnosti distribuce videosignálu po stávajících sítích LAN a WiFi s připojení těchto zařízení do střižny v reálném čase, a to při minimální investici.

Kdo jsme?

Jsme společnost, která se zabývá realizací přímých přenosů na internet a vývojem nízkonákladových HW a SW řešení pro distribuci, zpracování, střih, záznam a live-stream videa. Jako jediní v České republice máme reálně fungující systém pro vysílání videa systémem PPV (placený přístup za shlédnutí – „videovstupenka“) s kompletní platební bránou v češtině a možnostmi nejobvyklejších plateb v České republice (on-line bankovnictví, platba platební kartou, platba přes terminál Sazka). Naše služby využívají kluby WSM ligy ledního hokeje, Český rugbyová unie a mnoho dalších sportovních klubů.

Proč to děláme?

Chceme být PRVNÍ. A mít možnost náš produkt nabídnout co nejrychleji všem uživatelům, kteří na něj už netrpělivě více než rok čekají.