Choketopus Grappling Challenge vol. VII

Podpořte akci darováním částky 100, 200, 500 nebo 1000 Kč!

Choketopus Grappling Challenge Vol. VII

Přímý přenos můžete sledovat zdarma, ale také můžete podpořit pořadatele darováním částky 100, 200, 500 nebo 1000Kč.

You can watch live broadcast for free, but you can also support the organizers by donating 100, 200, 500 or 1000CZK.

Přenos můžete sledovat na FB stránkách Choketopus.

Unikátní gala večer zasvěcený bojovým sportům. Návštěvníci uvidí grappling, submission wrestling, někdy nazývaný také jako brazilské Jiu Jitsu, zkráceně no-gi. To vše označuje mladý bojový sport zaměřený na boj na blízkou vzdálenost ať už v postoji, či na žíněnce. Zdánlivě může připomínat judo nebo volný zápasnický styl, ale odlišuje ho hlavně propracovanost bezpočtu pozic, škrcení a manipulace s končetinami, pomocí kterých se snaží zápasníci donutit soupeře utkání vzdát. Údery a kopy jsou zakázané, ale to jen více nutí zápasníky vymýšlet efektivní způsoby, jak soupeře přinutit kapitulovat.

V pořadí sedmém ze série turnajů pouze pro zvané atlety tentokrát návštěvníci uvidí těžké váhy v 99+ kg. Svoje umění předvedou držitelé černých pásů z celé Evropy, kteří se budou snažit ustát nápor mladých a ambiciózních atletů. Těšit se návštěvníci mohou také na špičky českého MMA, jehož je grappling nedílnou součástí. Jmenovitě se ukáží Miloš „Meloun“ Petrášek,nebo třeba Michal Martínek. V superfightu nebude chybět ani šampión CGC Jan Stach. O dynamické a divácky atraktivní zápasy jednoduše nebude nouze. Nadále se bude držet pravidel No Gi EBI Submission Only a systému dvoustranného pavouka. Výherce turnaje si odnese odměnu 10 000 Kč, balíček funkčních vychytávek od Choketopusu a hodnotné dary od jejich sponzorů. Informace o aktuálním složení zápasníků na webu Choketopusu.

V rámci večera uvidí návštěvníci i novinku – Inkubátor Cup. V něm se představí čtyři nadějní zápasníci do 77 kg, kteří mají bílý pásek („nultou“ úroveň) a netrénují déle než jeden rok. Turnaj návštěvníkům ukáže, jak rychle se lze naučit skvělým dovednostem za krátkou dobu při dostatku píle a správném odhodlání. Vítěz Inkubátor Cupu dostane příležitost zúčastnit se jednoho z příštích hlavních turnajů CGC.
Turnaj přivítají prostory Meetfactory, kde tentokrát bude možnost sledovat zápasy v sedě i ve stoje za vstupenky ve dvou cenových kategoriích.

Po skončení turnaje budou mít návštěvníci příležitost „meet&greet“ a potkat se s hvězdami večera na hlavním tatami a také užít si afterparty s DJ Sat.

Program večera:

18:00 – Otevření Meetfactory
19:00 – Zahájení večera
19:10 – Seznámení s formátem turnaje a pravidly
19:30 – Zahájení turnaje
22:30 – Předpokládaný konec programu
od 22:30 – Afterparty přímo v Meetfactory s DJs
*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou zápasníci.

Děkujeme partnerům a sponzorům:

Choketopus Gym
Superionherbs
Hayashi
COCOXIM
Czechfighters