Jak koupit vstupenku?

Jak koupit vstupenku?

Vstupenku si můžete zakoupit  již 3 dny před daným přenosem, doporučujeme to z důvodu nefunkčnosti některých bank o víkendech.

ticket_kanal  koupit

PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE, ZDA JSTE ZADALI SPRÁVNÝ E-MAIL!

Jestliže Vám nedojde potvrzovací e-mail o platbě s heslem (password) obraťte se prosím na keplerdenika@email.cz

sem zašlete název videa, čílslo lístku a variabilní symbol platby.

Technická podpora je dostupná vždy od 09:00 do 10:00, v případě živých přenosů v době vysílání..

V případě, že jste neobdrželi odpověď do jedné hodiny před začátkem přenosu, kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 777 304 627.

V případě, že bude platba evidována v našem systému, obdržíte co nejdříve e-mail s Vaším přístupovým heslem pro sledování přenosu.

Zápasy jsou vysílány v rozlišení HD s možností volby jiné bitové šířky (multibitrate).

Pro sledování doporučujeme prohlížeč CHROME a garantovanou rychlost připojení k internetu nejméně 3 mbit. V prohlížeči musí být povolen Adobe Flash Player. Doporučujeme také mít nainstalován vždy aktualizovaná operační systém.

Pro bezproblémové sledování je vhodné vybrat jednu z kvalit 720p, 480p nebo 360p, v závislosti na kvalitě Vašeho připojení. V případě ponechání volby AUTO může docházet díky nestabilnímu internetovému připojení k přerušování přenosu – „načítání“ videa do mezipaměti .

Pokud se Vám nezobrazí nabídka pro zakoupení vstupenky, je třeba v nastavení Vašeho prohlížeče vyprázdnit mezipaměť (cache) a smazat minulé uložené heslo, následně zavřít prohlížeč a znovu jej otevřít na stránkách http://sports-online.cz  a kliknout na vybraný zápas.

Také je možné ( platí pro Chrome ) současným stiskem kláves Ctrl+Shift+N otevřít Nové anonymní okno a v něm zadat do adresového řádku sports-online.cz

V případě, že by došlo k výpadku hlavních vysílacích serverů StreamingVideoProvider.com, najdete na stránkách www.sports-online.cz v odkazu na sledovaný zápas ihned po případném výpadku banner s textem „Přímý přenos pokračuje ZDE“. V případě, že se banner neobjeví a přenos nepojede, je třeba stisknout klávesy CTRL+R  (refresh prohlížeče ). Kliknutím na banner budete přesměrováni na záložní vysílání.