Tuning Motor Párty Vyškov 2018

Přímé přenosy můžete sledovat na FB stránce
Tuning-Sport.cz

Vystoupení kaskadérů Stunt Riding & Street Fighter Show

Novinka – Chip Tuning přímo na akci! Změříme sprint před chipem a po chipu – od firmy PROFICHIP.

Soutěže: sprinty ve dvou drahách, 3 až 5 měřených jízd, dB-drag, soutěž Noční tuning, gumování, Drift Show, soutěž o Nejpočetnější Klub o poháry, Nejnižší auto srazu, Nejhlučnější výfuk

Připravili jsme pro vás nový seriál závodu ve sprintech, Motoristické Sprinty Tuning-Sport. Top 10 výsledků se započítáva do celkového pořadí, závody se pojedou v předepsaných kategoriích. Po skončení sezóny se na srazu v Mnichově Hradišti uskuteční slavnostní vyhlášení mistrů a předání pohárů. Více informace na stránce Motoristické Sprinty Tuning-Sport.

Doprovodný program: půjčovna supersportů za speciální cenu, možnost svezení Hummer H1 – H2 přímo v areálu akce, kaskadérské vystoupení, tandemové seskoky, páteční večerní program, stripshow, erotická myčka, atd.

NOVINKOU BUDOU LETY VRTULNÍKEM ZA SPECIÁLNÍ CENU PŘÍMO NA AKCI.

Novinkou pro letošní rok, SPRINTY MOTOCYKLŮ. Podmínkou je dobrý technický stav motocyklu, ochranná kombinéza, ochranná helma. Každý z přihlášených ručí za technický stav svého stroje a veškerou zodpovědnost bere na sebe.

Sprinty: registrace budou probíhat od 11:00 do 13:00 hod., od 13,:00 do 14:00 hod. možnost nahlédnout do registrace soutěžících a popřípadě podat protest o nekorektnosti přihlášení soupeřů vozidel v dané kategorii. Začátek sprintů od 14:00 do 16:00 hod. – volné jízdy; od 15:00 do 17:00 se pojedou měřené jízdy, popřípadě se čas posouvá dle počtu přihlášených vozidel, pojede se 5 – měřených jízd. Vyhlášení výsledků a předání pohárů ze sprintů bude probíhat na hlavním podiu od 17:00 hod. Před vyhlášením oficiálních výsledků budou neoficiální výsledky vyvěšeny u hlavního podia od 16:30 hod., kde bude možnost podat protest či další připomínky.

Program:

Pátek:

15:00 zahájení SHOW, otevření bran letiště
soutěž gumování, drifty
volné sprinty
večerní program
soutěž Noční tuning
stripshow
MEGA COLOR LASER SHOW!
MM-Sound&Light 7000W POWERFUL SOUND SYSTEM – RCF TT+ 10000W
Exkluzivní Dance Party Show
vystoupení EKTOR, MAJSELF, DJ Duo MM
Sobota:

9:00 zahájení show
10:00 volné sprinty, tuningové soutěže
13:00 drift show
13:30 Vystoupení kaskadérů Stunt Riding & Street Fighter Show
14:00 měřené sprinty
15:30 drift show
16:30 erotická myčka
17:00 vyhlášení výsledků, předání pohárů
18:00 ukončení akce
Doprovodný program: kaskadérské vystoupení, vyhlídkové lety – objednávky na letišti, nafukovací hrad

O místě konání:

Vyškov je okresní město ležící v severní části Jihomoravského kraje na řece Haná. Je vzdáleno asi 30 km severovýchodně od Brna. Leží téměř uprostřed Moravy na rozhraní Drahanské vrchoviny, Litenčických vrchů a nížiny Hornomoravského úvalu v nadmořské výšce m. n. m. Je jedním z hraničních měst regionu Haná. V roce 2011 zde žilo skoro 22 tisíc obyvatel.

Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou. Býval nazýván „Moravské Versailles“ nebo také „Hanácké Versailles“. Místní železniční stanice se nazývá Vyškov na Moravě (název vznikl patrně pro jednoznačné odlišení od obce Výškova, jemuž se dal přídomek v Čechách).